Przejdź do treści

Tkaniny

Mikropryzmatyczna taśma odblaskowa gwarantująca doskonałą widoczność nawet w ekstremalnie złych warunkach atmosferycznych. Wyjątkowa długotrwała niezmienna odblaskowość. Zgodność z wymogami norm PN-EN 471, duża wytrzymałość przy delikatnej strukturze materiału oraz zachowanie parametrów podczas wielokrotnego prania w temp. 60 stopni.
Taśma odblaskowa wyprodukowana technologią mikrosoczewek szklanych – zachowanie się wiązek światła padającego i światła odbitego jest regulowane przez precyzyjny układ geometryczny, który powoduje, że światła nadjeżdżającego pojazdu odbijają się od milionów szklanych mikrokulek i powracają do źródła emisji. Taśma zgodna z normą PN-EN 471.
Tkanina wodoszczelna, paraprzepuszczalna, oddychająca z geomembraną przeznaczona na odzież zimową. Gwarantuje doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i jednocześnie pozwala na oddychanie ciała. Charakteryzuję się wysokimi parametrami użytkowymi, wytrzymałością na przecieranie, wyciąganie i zabrudzenia. Jest lekka i miękka przez cały okres użytkowania
Materiał poliestrowy o gramaturze 220 – 440 g/m2 (serie 100 – 200 – 300). Dzięki nowoczesnej strukturze umożliwia swobodne oddychanie skóry – wewnętrzna warstwa dzianiny pochłania wydzielany podczas wysiłku pot i odprowadza go na zewnątrz. Wysoka jakość materiału zabezpiecza go przed pilingacją (mechaceniem). Duża gęstości splotu zapewnia większe zabezpieczenie przed wiatrem. Ogromną zaletą materiału jest jego niska waga. Ubiory wykonane z dzianiny dają pełną satysfakcję i komfort z ich użytkowania.
Komfortowa tkanina z której szyjemy odzież letnią posiada pozytywne własności bawełny (oddychanie, wytrzymałość) i elany (łatwość prasowania). Jest trwała, elastyczna i przyjemna w dotyk
Połączenie bawełny i elany posiadające specjalną powłokę poliestrową nadającą tkaninie właściwości wodoodporne i wzmacniające.
Wyścielająca wewnętrzne części kurtek, spodni i kamizelek. Dzięki specjalnej oczkowanej strukturze pozwala na wymianę powietrza , wzmacnia odzież i chroni przed nieprzyjemnym przyleganiem do ciała.