Do produkcji odzieży wykorzystujemy najwyższej jakości
atestowane tkaniny posiadające certyfikaty i świadectwa jakości.

 

Reflexite – mikropryzmatyczna taśma odblaskowa gwarantująca doskonałą widoczność nawet w ekstremalnie złych warunkach atmosferycznych. Wyjątkowa długotrwała niezmienna odblaskowość. Zgodność z wymogami norm PN-EN 471, duża wytrzymałość przy delikatnej strukturze materiału oraz zachowanie parametrów podczas wielokrotnego prania w temp. 60 stopni.

 

Scothlite - taśma odblaskowa wyprodukowana technologią mikrosoczewek szklanych - zachowanie się wiązek światła padającego i światła odbitego jest regulowane przez precyzyjny układ geometryczny, który powoduje, że światła nadjeżdżającego pojazdu odbijają się od milionów szklanych mikrokulek i powracają do źródła emisji. Taśma zgodna z normą PN-EN 471.

 

Ortalion/HydroTex – tkanina wodoszczelna, paraprzepuszczalna, oddychająca z geomembraną przeznaczona na odzież zimową. Gwarantuje doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi i jednocześnie pozwala na oddychanie ciała. Charakteryzuję się wysokimi parametrami użytkowymi, wytrzymałością na przecieranie, wyciąganie i zabrudzenia. Jest lekka i miękka przez cały okres użytkowania

Polar - materiał poliestrowy o gramaturze 220 - 440 g/m2 (serie 100 - 200 - 300). Dzięki nowoczesnej strukturze umożliwia swobodne oddychanie skóry - wewnętrzna warstwa dzianiny pochłania wydzielany podczas wysiłku pot i odprowadza go na zewnątrz. Wysoka jakość materiału zabezpiecza go przed pilingacją (mechaceniem). Duża gęstości splotu zapewnia większe zabezpieczenie przed wiatrem. Ogromną zaletą materiału jest jego niska waga. Ubiory wykonane z dzianiny dają pełną satysfakcję i komfort z ich użytkowania.

Elanobawełna Radus – komfortowa tkanina z której szyjemy odzież letnią posiada pozytywne własności bawełny (oddychanie, wytrzymałość) i elany (łatwość prasowania). Jest trwała, elastyczna i przyjemna w dotyk

Elanobawełna EBA – połączenie bawełny i elany posiadające specjalną powłokę poliestrową nadającą tkaninie właściwości wodoodporne i wzmacniające.

Siatka poliestrowa – wyścielająca wewnętrzne części kurtek, spodni i kamizelek. Dzięki specjalnej oczkowanej strukturze pozwala na wymianę powietrza , wzmacnia odzież i chroni przed nieprzyjemnym przyleganiem do ciała.